Twitch yayıncısı Amouranth müstehcen fotoğraflarını satıyor: Şimdiye kadar kazandığım en yüksek miktar 2 milyon dolar

Twitch yayıncısı Amouranth, yetişkinlere özel olarak hazırlanan bir toplumsal medya uygulamasında fotoğraflarını sattığını söylerken, aylık 100 bin dolar kazandığını, kazandığı en yüksek ölçünün ise, 2 milyon dolar olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz aylarda eşinin kendisine zorla cinsel yayın yaptırdığını gözyaşları içinde anlattığı ve takipçilerinden yardım istediği paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken toplumsal medya fenomeni Amouranth, bu sefer yararıyla gündem oldu.

Amouranth, Youtube’da kendi haber kanalını yöneten oyuncu Jake Lucky ile yakın vakitte yaptığı bir röportajda şimdiye kadarki en büyük aylık gelirini açıkladı.

“Kazandığım en yüksek ölçü 2 milyon dolar”

Sosyal medya mesleğini sevdiğini lisana getiren Amouranth yaklaşık 6 milyon takipçiye sahip ve sıklıkla müstehcen pozlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Sosyal medya karını açıklayan Amouranth, “100 bin dolar (yaklaşık 1 milyon 866 bin TL) bandında dolaşıyorum. Bazen aşağı iniyor bazen çok daha fazlası oluyor. Şimdiye kadar kazandığım en yüksek ölçü yaklaşık 2 milyon dolar (yaklaşık 37 milyon 335 bin TL). Katiyetle her şeye değer” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir