Şahane Yaz Festivali’nin MediaMarkt’la Tam Zamanı Kampanyası Başladı


MediaMarkt, 17 Temmuz tarihine kadar geçerli olacak Şahane Yaz Festivali’nin MediaMarkt’la Tam Zamanı Kampanyası kapsamında, binlerce teknolojik ürünü Türkiye genelindeki 94 mağazasında ve mediamarkt.com.tr’de sizlere sunuyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce ürün için önemli kampanyalar düzenliyor. MediaMarkt’ın 17 Temmuz tarihine kadar sürdüreceği kampanyası kapsamında elektrikli scooterdan smoothie blendera, tost ve ızgara makinesinden buharlı ütüye ve akıllı telefona kadar birçok farklı kategorideki ürün, özel fırsatlarla satışa sunulacak.

17 Temmuz tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında;

  • Segway Nineboot F2 Pro Elektrikli Scooter 18.999 TL’den,
  • Korkmaz A328-05 Tostkolik Tost ve Izgara Makinesi 2.289 TL’den,
  • Fakir Chop’N Blend Aqua Smoothie Blender 1.399 TL’den,
  • Braun SI9188EBK Texstyle 9 Buharlı Ütü 1.999 TL’den,
  • Realme C55 256 GB şampiyon kameralı akıllı telefon DenizBank kredisiyle faizsiz masrafsız 10 taksit fırsatıyla satışa sunulacak.
  • Eski cep telefonunu getiren tüketiciler ise 29.999 TL’den başlayan fiyatlarla Samsung Galaxy S23 akıllı telefona sahip olabilecek. 

MediaMarkt’ın kampanyası hem Türkiye genelindeki 94 mağazasında hem de online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir