Mudanya’da gençleri geleceğe hazırlayacağız

BURSA (İGFA) – 31 Mart’ta gerçekleştirilecek mahallî seçimler öncesinde seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Lider Adayı Gökhan Dinçer, vatandaşlarla buluşmaya problemleri dinlemeye devam ediyor.

Güzelyalı’da site ziyaretleri gerçekleştiren Gökhan Dinçer, Emekli Astsubaylar Derneği üyeleriyle de biraraya gelirken, akabinde Çamlıbel, Çınarlı ve Bademli’de vatandaşlarla buluştu.

İlçe halkının problemlerini dinleyen Dinçer, her yaştan vatandaşlarla ilgili projeleri olduğunu ve Mudanya’yı burada yaşayan herkesin ilçenin bir kesimi olmaktan gurur duyacağı bir yer haline getirmek istediklerini söyledi.

BELEDİYECİLİK DENEYİMİMİZ VAR

İlçenin ekonomik yapısını da üst çıkarmak için projeler üreteceklerini ifade eden AK Parti Mudanya Belediye Lider Adayı Gökhan Dinçer, “Pazardaki hissemizi artırmamız lazım. Ayrıyeten gençlere imkan sunmamız lazım. En değerli sıkıntımız gençler. Ancak gençlere balık vermeyeceğiz balık tutmayı öğreteceğiz. Üretici gençlerin lisan öğrenmesi için yurtdışına göndereceğiz. Onlara yeni alanlar açacağız. Elbette bunun yanı sıra yapacağımız spor tesisleriyle çocuklarımızın gençlerimizin daha sağlıklı bireyler olarak yetişmelerine imkan sağlayacağız. Olağan ki Mudanya’nın birçok meselesini gidermek için gayret sarf edeceğiz fakat elimizde de sihirli değnek yok. Bir günde yapılacak işler değil. Fakat hepsini adım adım yapacağız. Sorun varsa tahlil de var lakin çözmek istersen. Tahliller için de belediyecilik deneyimimiz var” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir